Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 www.zerodc.cz

 

Obrazek

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

Výsledková listina: 

Start: 9.16 hod. Veřovice-velká louka 350 m.n.m. 

Takovéto atraktivní závody v Dogtrekkingu a společně v Horském běhu nenejdete nikde jinde u nás v celé republice než jedině při závodech Tour de BESKYDY 2009   www.tourdebeskydy.estranky.cz

3.ročník mezinárodního závodu proběhl za ideálního maratonského i dogtrekkingového počasí.Teplota na startu 10,5-13°C Na Veřovických hřebenech podobná teplota okolo 10-12°C.Zataženo po dlouhodobém pátečním a nočním dešti.Na hřebenech mlha, místy i velmi hustá mlha.Bezvětří.Během celého závodu nepršelo.

Povrch mokrý místy trochu bláto-mokrá tráva.Celkově však dobré podmínky.

Nikdo nebyl vážně zraněn.

5.závod seriálu Tour de Beskydy 2009  

Marathon: (42,195 km) Trasa měla oproti předcházejícím ročníkům start i cíl posunutý a tak body do seriálu budou přidělený až po oficiálním stanovení délky závodu.Délka bude určitě v rozmezí 42-44 km.

1.  Baláž Roman   65  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava    

3.36,59 hod.  

  DTM-2  1. 

Siberian Husky  HOLKI 

Markíza+Marika  

 205 
2.  Flatanovský Zdeněk    61  Budišov nad Budišovkou    4.18,40  
  1.     163 
3.  Rock Jan  54  AC OBORA HVĚZDA PRAHA    4.51,25  
  1.     131 
4.  Vidlička Ondřej    88  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava    5.06,20  
  DTM-1  1. 

ESP+Kříženec Velký knírač x

Konie+Bejlís   

 116 
5.  Kotouček Jan    63  Svitavy   5.46,57  
  2.       75 
6.  Strakoš Roman  81  Hukvaldy  6.19,08 
  DTM-1  2.  Německý ovčák Aga     43 
7.  Koudela Jaroslav    60  Holasovice   6.24,30  
  DTM-2  2.  Československý vlčák Arka       37 

8.-9. 

Porc Malgorzata    68  POLSKO"Travois"Katowice   6.30,13  
  DTW-2  1.  Siberian Husky Drako     32 
8.-9.  Kubiczek Alicja    92  POLSKO"Travois"Katowice    6.30,13  
  DTW-1  1.  Siberian Husky Kira     32 
10.  Kardas  Liliana   82  POLSKO"Travois"Katowice    6.46,00* 
  DTW-1   2.  Siberian husky Muso    16
11.  Lorenz Marek  79  K.K. Brno-Židenice  7.35,35 
  1.         1(-34) 
12.  Ošťádal Vratislav 67  Sokol Frýdek-Místek    3.40,36*
  3.  Neúplná trať       1
13.  Pulkrábek Martin 77  AC OBORA HVĚZDA PRAHA   7.12,25*
  2.  Neúplná trať        1
14.  Krčková Šárka  88  TJ LIGA 100 Olomouc  7.22,00*
  1.  Neúplná trať        1

* Kardas  Liliana  Startovala až v 10,10 hod.Při jízdě autem z Katowic měla problémy s orientaci v Ostravě a přijela pozdě do Veřovic na start.

* Ošťádal Vratislav Na 25 km trati špatně odbočil na křižovatce pod Kamenárkou a vynechal poslední kontrolu na V.Javorníku.Do té doby běžel na celkově 2.místě se strátou na prvního asi do 45 s.

Pulkrábek Martin Na 27 km seběhl z tratě směr Rožnov a vynechal poslední kontrolu na V.Javorníku.

Krčková Šárka Zabloudila na hlavním hřebenu a vynechala poslední kontrolu na V.Javorníku.

1/2Marathon: (25 km) Aby si závodnici i na krátší trati užili hlavních pěkných míst na trati (vrcholy Dlouhé 860 m.n.m.+V.Javorníku 918 m.n.m.) a o nic významného nepřišli tak jsme trasu upravili na 25 km.

1.-6.  Gromusová Alexandra  62  OLYMP Brno 3.23,00 hod.
  DTW-2 1.  Boceron Dagon   
1.-6.   Šrámková Štefánia    68  SOLEN Olomouc   3.23,00  
  1.     
1.-6.   Gromus Petr  56  AK Olomouc  3.23,00  
  1.     
1.-6.   Barbořák Bohuš  59  TJ LIGA 100 Olomouc   3.23,00  
  DTM-3  1.  Kříženec Kety   
1.-6.   Strmiska Martin  92  Ostrava-Hrabová  3.23,00  
  1.-2.     
1.-6.   Dvořák Pavel  82  FOSA Prostějov  3.23,00  
  1.-2.     

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář